Zateplení stropů a střech MAGMARELAX
Oddávací kaple stojící v moři poblíž rezortu Four Seasons v Landaa Giraavaru na Maledivách patří mezi nejromantičtější místa na světě.
 
Jmenuje se Dawn a je ztělesněním dokonalosti v každém detailu. Designéři automobilky Rolls-Royce stvořili elegantní kabriolet, nad kterým se tají dech.
 
Jmenuje se Bowlus Road Chief. Všude, kam tento zrcadlově lesklý obytný přívěs v aerodynamickém tvaru přijede, budí oprávněný rozruch.
 
Jedním ze způsobů jak zažít v bazénu více legrace je přimontování lezecké stěny Aquaclimb. Je vyrobena z vysoce kvalitní odolné konstrukce z nerezové oceli doplněné lezeckým povrchem Lexan.
 
Letovisko Amangiri Resort je oáza ve skalnaté a kamenité poušti pokrývající rozsáhlá území jihozápadu USA. Na pomezí států Utah a Arizona byl vybudován turistický rezort na ploše 243 hektarů, kde mají hosté k dispozici vše, na co si vzpomenou.
 
Představíme vám klenot, který by dokázal ozdobit snad každou zahradu. Tento velký altán, řekněme spíše zahradní dům představuje romantické místo pro snídaně, odpočinek ve stínu nebo večerní grilování s přáteli.
 
Přepychová rezidence Le Palais Royale s 11 ložnicemi a 17 koupelnami byla letos dostavěna ve městě Hillsboro Beach na Floridě.
 
Naprosto jedinečné a vzrušující zážitky prožijete, když se rozhodnete strávit noc na jedné z vyvýšených terasových ložnic umístěných ve volné přírodě v rezervaci Lion Sands Game v Jihoafrické republice.
 
„Tohle je nejkrásnější 757 na světě.“ říká miliardář a prezidentský kandidát Donald Trump. Jeho Boeing 757 bezpochyby patří mezi největší a nejluxusnější soukromá letadla.
 
Začíná sezóna sklizně ovoce a co takhle si upéct třešňovou buchtu. K tomu by se vám mohl hodit oddělovač žloutků.